Kandidaat portal
De job-alert is een optionele module binnen de Kandidaat portal.
Job-alert-pagina in Beheer
Na het activeren van de module komt er een pagina in Beheer beschikbaar, namelijk; Job-alerts. Op deze pagina kun je eigen job-alerts aanmaken voor specifieke doelen, bijvoorbeeld:
- Interne vacatures
- Externe vacatures
- Vacatures voor een specifiek opleidingsniveau
- Mobiliteitsvacatures
Je kunt hier ook instellen met welke frequentie de job-alert moet worden verstuurd en aan welke criteria de job-alert moet voldoen. Per job-alert is zichtbaar wie hier zich voor heeft ingeschreven. Is er een match met een bestaande kandidaat of medewerker in de applicatie, dan wordt dit weergegeven.
Job-alert op Kandidaat portal
GeĂ¯nteresseerden kunnen zichzelf aanmelden op de Kandidaat portal. Hier kunnen zij hun NAW-gegevens invullen.
Op de pagina Job-alert is zichtbaar welke job-alerts beschikbaar zijn en op welke job-alert je bent ingeschreven.
Wanneer je een specifieke job-alert opent dan wordt er direct een match gemaakt met de vacatures die voldoen aan de criteria van deze job-alert.
Opmerkingen